×

Fotospacer po Wilanowie

Jak pewnie zauważyliście – lubimy wyciągnąć ludzi na wspólny spacer z aparatami… 🙂

Za nami niedzielny Wilanowski Fotomaraton… Za to we wtorek na spotkaniu z Klubem Fotograficznym także wybraliśmy się na spacer po Wilanowie. Tym razem każdy otrzymał inne tajemnicze hasło do zobrazowania, zdjęcia będziemy oglądać w czasie kolejnego spotkania. Natomiast kadry z wtorkowego spaceru polecają się do oglądania 🙂

Przed nami jeszcze jutrzejszy fotospacer z Kółkiem Fotograficznym, ale w sobotę… w sobotę jesteśmy cali dla Was!

Będziecie mogli nas spotkać w sobotę 27 maja między 9.00 a 11.00 na terenie przed Centrum Kultury Wilanów przy ul. Radosnej 11 (na Wysokim Wilanowie). Jeszcze przed dniem dziecka, jeszcze przed wakacjami, a w sam raz na europejski dzień sąsiada, organizujemy fotograficzną wyprzedaż garażową. Można sprzedać, można kupić… szczegóły w wydarzeniu Giełda fotograficzna, wydarzenie bezpłatne, chodźcie, weźcie znajomych. Zapraszamy!

Jeśli chcecie poćwiczyć się w reportażu czy fotografii koncertowej to najbliższy weekend będzie dobrą okazją. Na „plaży Wilanów”, przy Urzędzie Dzielnica Wilanów – w sobotę od 18 koncert, a w niedzielę piknik z atrakcjami. Dobre okazje na streetphoto, a jak nas namierzycie na miejscu, to chodźcie przybić piątkę.