×

II Wilanowski Fotomaraton

II Wilanowski Fotomaraton za nami!

Dziękujemy przede wszystkim Uczestnikom, bo to dzięki Wam cała ta zabawa ma sens! To, co się działo na starcie, na mecie, w punkcie kontrolnym, które zorganizowaliśmy w Centrum Kultury Wilanów, to były niesamowite emocje. To jak szukaliśmy i łapaliśmy Was po drodze – Wasze uśmiechy i zaangażowanie były niesamowite. Szczególnie dziękujemy wszystkim z Klubu Fotograficznego, którzy się wspierali, podwozili i dali rozpoznać po klubowych koszulkach.

Ostatecznie na starcie stawiło się 70 osób, otrzymali pakiety startowe przygotowane specjalnie przez Dzielnica Wilanów i ruszyli w trasę. Rowerami, hulajnogami, pojedynczo lub z rodzinami czy znajomymi. Niektórzy łączyli się w grupy, inni część trasy pokonali z dziećmi. Aranżacji i konfiguracji była cała masa. I kilometry, rekordzista zrobił 30 km rowerem po Wilanowie… znaleźliście pola rzepaku, czosnku, zaskrońca, bobra, bociany, najlepsze lody na dzielni… a to wszystko, aby wykonać 6 zadań.

Dziękujemy naszym Partnerom: Royal Wilanów, Centrum Sportu Wilanów, Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, Centrum Kultury Wilanów, Stowarzyszeniu Kobiety Wilanowa za wymyślenie haseł, bo to one były podstawą naszej gry oraz przygotowanie nagród.

Szczególnie dziękujemy Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie za umożliwienie bezpłatnego wstępu do Parku Uczestnikom w dniu Fotomaratonu.

Ogromne podziękowania dla Dzielnica Wilanów za przygotowanie pakietów startowych dla naszych uczestników.

Serdecznie dziękujemy Centrum Kultury Wilanów za wsparcie w organizacji.

Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę i uśmiechy na twarzy.

Czy hasła były łatwe, czy trudne – zdanie są idealnie podzielone. Do tego liczyła się kolejność wykonania zdjęć i limit oraz presja czasu.

1 hasło Kobiety Wilanowa: Kobiece Zawady

2 hasło Klub Fotograficzny Centrum Kultury Wilanów: Urzecze

3 hasło Pałac Króla Jana III w Wilanowie: Na styku kultury i natury

4 hasło Centrum Kultury Wilanów: Kultura Wilanów

5 hasło Royal Wilanów: Przyjazna Przestrzeń

6 hasło Centrum Sportu Wilanów: Sport to zdrowie

Ostatecznie do mety dotarło 67 osób, gratulujemy! Zrobiliście to! I wszyscy mieliście zaskakujące kadry… Teraz te setki zdjęć przekazujemy do rąk jury, nie będzie łatwo… a Wy drodzy Uczestnicy, pamiętajcie – nie publikujcie zdjęć do czasu ogłoszenia wyników 18 czerwca!