×

Tak nam minął tydzień…

Tak w fotograficznym skrócie wyglądał mijający tydzień w Klubie i Kółku… We wtorek na spotkaniu Klubu zrobiliśmy sesję zdjęciową, której efekty poznacie już niedługo, w piątek na warsztatach w Kółku zajęliśmy się wykorzystaniem odbicia w fotografii.

Jednak spotykamy się nie tylko na regularnych zajęciach… w miarę chęci i możliwości, w weekendy też nie ma nudy.

Sobotni poranek to dogrywka sesji zdjęciowej dla nieobecnych a dzisiejszy wschód słońca fotografowaliśmy nad Jeziorkiem Powsinkowskim.

Na wszystkie dodatkowe spotkania skrzykujemy się na naszych wewnętrznych grupach na WA i FB. Wszystkie wydarzenia organizowane pod szyldem Klubu i Kółka Fotograficznego Centrum Kultury Wilanów są zawsze ogłaszane przez kogoś z prowadzących zajęcia, czyli Arka Obszyńskiego lub Aminę Księżopolską i nigdy nie są dodatkowo płatne.

No chyba, że ruszamy w dal, jak ostatnio do Pragi, czy niedługo do Rymanowa i Berlina, wtedy wiadomo, są to dodatkowe koszty.

Nie tylko na zajęciach i warsztatach, ale i na plenerach czy sesjach zawsze służymy pomocą, a jak trzeba pożyczymy statyw czy inną lampę. To również robimy bez dodatkowych opłat.