×

Projekt fotograficzny – część 1

Poprowadzić najbardziej karkołomny projekt dla Klienta, gdzie to my jesteśmy fotografami, nie ma problemu… ale poprowadzić projekt fotograficzny w którym mamy kilkudziesięciu fotografów, trudny i złożony temat, mnóstwo emocji, ograniczeń…

No nie mogło być lepszego wyzwania!

Kiedy Alice rzuciła nam hasło, że może byśmy w Klubie zrobili wspólnie zdjęcia do siedmiu grzechów, wiedzieliśmy, że może wyjść z tego naprawdę dobry projekt, ale będzie nas wszystkich kosztowało to mnóstwo pracy i wysiłku.

Projekt będziemy ciągnąć do wakacji – mamy nadzieję, że będziemy mogli zaprosić Was na wystawę końcową nie tylko w formie wirtualnej.

Zaczęliśmy od spotkania projektowego, z którego każdy wyszedł z własnym pomysłem na zdjęcie, ale w ramach ustalonej wizji projektu. I tak powstał scenariusz sesji zdjęciowej.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas i potrzebne zasoby!

Modele: Viktoria Nehaichik, Artur Nehaichik, Sylwia Olimpia, Renata Łapińska, Marcin Bujakowski, Paweł Adamowicz

MUA: Jula Adamowicz

Stroje: DecoAnn – Wypożyczalnia Strojów

Idea projektu: Alice Rekish

Sala: Centrum Kultury Wilanów

Fotografowie: Hanna Bemben, Ivy Ivy, Piotr Adamowicz, Kasia Palicka, Justyna Burda, Justyna Rembikowska, Andrzej Kryński, Renata Łapińska, Sylwia Olimpia, Marcin Bujakowski, Krzysztof Tomaszewski, Anna Rathman, Katarzyna Wróblewska, Joanna Zuzanna Radzimirska, Darek Mitrowski, Alice Rekish

Organizacja, scenariusz, zamieszanie, wszystko co złego oraz kawa: Amina Ksiezopolska, Arkadiusz Obszyński

Fot. A.Księżopolska/A.Obszyński